Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Армована плівка застосування.

Армована плівка застосування.

Серед різних покривних  матеріалів широке поширення придбала плівка армована.) Вона і далі має високий попит упродовж багатьох років. Армована плівка складається із синтетичної армувальної сітки, покритої з обох боків поліетиленовою плівкою. Це дає змогу неабияк збільшити довговічність і витривалість цього матеріалу. Вона дуже міцна та переносить практично будь-які кліматичні дії. Така властивість, а також стійкість до розтягування можна вважати головними перевагами, які має армована плівка перед іншими покривними матеріалами такого типу. Також її важливою характеристикою є еластичність. Армована плівка не ушкоджується навіть у разі багаторазових згинання і скручування в рулон. Розрізняється цей матеріал щільністю грам на метр квадратний. Використовується армована плівка для теплиць і саду, а також застосовується під час будівництва: для укриття парників, саджанців, для укриття будівельних лісів і стінових отворів, як гідроізоляція, для захисту від погодних умов.

 Призначення та сфери застосування армованої плівки 
― для укриття будівельних лісів;
― для виготовлення парників і теплиць;
― для промислового паковання;
― для тимчасових навісів та укриттів;
― для утеплення прямих і скатних покрівель;
― для гідроізоляції бетонних стяжок і наливних підлог.
  
  Парникова плівка армована

Парникова армована плівка застосовується для:
― укриття парників, теплиць, засіяних і висаджених оселхоз площ
― укриття сіна та зібраного врожаю від гниття.
Також плівка армована широко використовується для:
— споруди навісів, силосних сховищ, зернових струмів,
― гідроізоляції й ущільнення дна штучних водойм і резервуарів, ставків, іригаційних траншей, звалищ, силосних ям
― збереження й захисту декоративних елементів дворів, будівель та інтер'єрів
― захисту меблів під час зимових місяців, тривалої відсутності тощо. 

Унікальна рецептура та комбінація матеріалів надають армованим плівкам додаткове збільшення міцності за збереження всіх інших необхідних властивостей і характеристик.
Збільшені розміри комірки дають змогу істотно збільшити світлопропускну здатність армованих плівок під час їхнього використання для укриття теплиць і парників.
 
    Будівельна плівка армована 

Будівельна армована плівка застосовується для:
― укриття будівельних лісів
― тимчасового закриття віконних, дверних і стінових прорізів
― для утеплення покрівель різних типів
― для гідроізоляції наливних підлог і бетонних стяжок

Використання армованої плівки для укриття будівельних лісів дає змогу захистити будівельні зони та затримати пил, воду, фарбу, пісок, уламки будівельного сміття й інші речовини, матеріали та предмети в місцях проведення робіт. Поліетиленова армована плівка захищає, як об'єкт будівництва, так і будівельників від вітру, дощу та снігу, створюючи комфортніший і технологічно допустимий мікроклімат, даючи змогу вести як внутрішні, так і фасадні чорнові та фінішні оздоблювальні роботи в осінньо-зимовий період, без додаткового підігрівання за температури повітря до -10 °C. За більш низьких температур, потужність штучного підігрівання для проведення опоряджувальних робіт знижується до 30%, завдяки використанню армованої плівки. Для зручного кріплення до будівельних лісів поліетиленова армована плівка забезпечена спеціальною перфорацією на краях полотна й може бути використана як із застосуванням люверсів, так і без них. Опт. Тел 0505213339 

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner