Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Агротекстиль

Агротекстиль купити в Києві, Україні за низькою ціною

Агротекстиль є спеціально розробленим геосинтетичний матеріал, повсюдно застосовується в сільському господарстві. Зокрема, з нього прийнято виготовляти різні теплиці та інші подібні споруди. Пов'язано це з тим, що розглянутий матеріал забезпечує відмінний захист від найрізноманітніших зовнішніх факторів. Зокрема, мова йде про опади, вітру, сонячного світла і так далі. Ще одним фактором, що робить його популярним, є можливість захистити не тільки рослини, але і родючий шар грунту.

Купити агротекстиль в Києві, Україні недорого

Це досить сучасний матеріал, що виготовляється з використанням найсучасніших технологічних рішень. Саме тому купити агротекстиль вирішують фермери, які постійно тримають руку на пульсі індустрії. Приставлений асортимент товарів складається з наступних товарних позицій:

  • Агроволокно. Такий текстиль відрізняється пористої і напівпрозорої структурою. Вона відмінно пропускає повітря і рідина, а також сонячні промені. Це дає можливість забезпечити рослини всім необхідним для росту і нормального дозрівання.
  • Агроткань. Це черговий показник того, що сучасні технології стали частиною сільського господарства. Подібна тканина дуже щільна і надійна, стійка до різного роду фізичним діям, будь то опади і пошкодження і так далі. Найчастіше вона застосовується для накриття посівних.
  • Сітки затінюючі. Далеко не всім рослиною необхідно велика кількість сонячного світла. Вони дозволяють надійно захищати їх від опадів, птахів та інших шкідників. Практика показує, що застосування цієї сітки дає можливість значно підвищити врожайність.

Щоб розібратися в цьому розмаїтті, зробивши дійсно потрібну покупку, ми рекомендуємо попередньо звернутись до консультантів нашої гарячої лінії. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть зробити дійсно правильний вибір.

Ціна на агротекстиль в Києві

У нашому інтернет-магазині ви знайдете самі низькі ціни на агротекстиль в Києві. Крім даного матеріалу, в представленому асортименті представлені найрізноманітніші товари, що використовуються для будівництва та облаштування заміського ділянки. Щоб знайти цю товарну позицію просто скористайтеся запропонованим набором фільтрів, або зверніться до співробітників порталу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner