Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Рішення техніки безпеки

Компанія МОККО пропонує продукти, призначені для захисту людей. Це ставить людей на перше місце, чи то широка аудиторія, працівники на місці, чи хтось із вашої команди.

Сьогодні те, що вирізняє нас як компанію з безпеки робочих зон , полягає в тому, що інновації лежать в основі всього, що ми робимо, і як ми тісно співпрацюємо день у день із замовниками з різних секторів, щоб допомогти їм досягти найкращих результатів у захисті сайту. та ефективність. Цей дух зумовлений філософією дизайну та потенціалом, спрямованим на постійне поліпшення продуктів і послуг. Насправді ми прагнемо бути визнані як провідна компанія з безпеки на робочих місцях у всьому світі.

Великий досвід і знання бізнесу накопичені за десятиліття роботи в галузі, у галузі промислового дизайну, розробки продуктів, передових будівельних лісів, а також у сфері постачання та розподілу.)

Продукти промислової безпеки розроблені так, щоб бути зручними для користувача й економічно ефективними, водночас дотримуючись найсуворіших правил техніки безпеки й, зрештою, захищаючи робітників і обладнання від ризиків, пов'язаних із роботою на висоті.

Асортимент продукції з техніки безпеки, велика частина якої стала еталоном для галузі, містить рішення для запобігання падінь і захисту, як-от сталеві сітчасті бар'єри та вентилятори з захисної сітки, рішення для безпечного доступу, як-от сходи на майданчику, і спеціальні системи будівельних лісів, включно з рішеннями для тимчасового даху.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner