Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Будівельні огорожі

Огородження для будмайданчиків, дахів і вулиць

Будь які будівельні та ремонтні роботи завжди пов'язані з незручністю пересування пішоходів або автомобілів. Але крім незручності, вільне пересування може бути небезпечним. Щоб уникнути нещасних випадків, при будівельних та інших роботах, обов'язково використовуються спеціальні огорожі, які з'єднуються між собою.

При проведенні масових заходів і мітингів, для регулювання руху, встановлюють переносні огородження. І в тому і в іншому випадку вони призначені для запобігання доступу на тимчасово небезпечну територію, і виконують сигнальну функцію. На мобільні огорожі можна прикріпити табличку з додатковою інформацією. Незаперечною перевагою конструкцій є:

· легкість,

· мобільність,

· високі експлуатаційні характеристики.

Щоб зробити покрівлю безпечної і попередити лавиноподібний схід снігу достатньо встановити сучасні захисні системи — огорожі для дахів. Це дозволить уникнути нещасних випадків і виключить випадкове падіння з висоти при проведенні ремонтних або інших робіт.

Пішохідні і газонні огорожі, зменшують кількість ДТП за участю пішоходів, впорядковують пересування людей по вулицях, підвищуючи при цьому їх безпеку. Додатково надають міського ландшафту естетичний і акуратний вигляд. Товари: мобільні огорожі, фан бар'єр, пішохідні огородження, дорожні огородження, переносні огорожі, тимчасові огорожі, пвх огорожі, дорожня огорожа, переносна огорожа, пластикова огорожа, мобільна огорожа, сигнальне огорожу, сигнальна огорожа

мобільні огорожі, фан бар'єр, пішохідні огородження, дорожні огородження, переносні огородження, временные ограждения, пвх ограждения, дорожня огорожа, переносна огорожа, пластикова огорожа, мобільна огорожа, сигнальное ограждение, сигнальна огорожа, газонное ограждение, сетчатые заборы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner