Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Тепличні плівки

Теплична плівка купити в Києві, Україні за низькими цінами

Теплична плівка продовжує незмінно використовуватися в сільському господарстві завдяки цілому ряду факторів. Зокрема, можна виділити першокласну теплоізоляцію, забезпечувану цим матеріалом. Це означає, що тепло буде незмінно зберігатися всередині навіть за умови низької температури за межами теплиці. Також він чудово пропускає крізь себе сонячне світло, що дозволяє забезпечити рослинам достатній рівень фотосинтезу. Крім того, не можна забувати про вражаючу довговічності і надійності. Така плівка зберігає свою цілісність під впливом зовнішнього середовища, будь то опади, вітру і так далі.

Купити тепличну плівку в Києві, Україні недорого

Вирішуючи купити тепличну плівку, спочатку визначитеся, яка саме різновид потрібна саме Вам. Зокрема, можна виділити такі види:

  1. антиконденсатна Плівка тришарова. Вона виготовляється на основі сучасної технології, що вимагає застосування спеціалізованого устаткування. Три шари цього матеріалу забезпечують достатню надійність покриття. Як можна зрозуміти з назви, плівка стійка до появи конденсату.
  2. тришарова Плівка поліетиленова. Це досить поширений матеріал, який користується великою популярністю в сільському господарстві. Він знаходить своє застосування не тільки в облаштуванні теплиць, а й інших напрямах цієї галузі.
  3. Покрівельні плівки. Їх основне призначення та функції полягають у захисті теплиці від атмосферних опадів, які можуть завдати шкоди произрастающим в ній рослинам. Це дуже надійний матеріал, що зберігає свою цілісність незважаючи на зовнішні фактори.
  4. Армовані плівки для теплиці. Така плівка виготовляється з використанням спеціально розробленого каркаса. За рахунок нього вдається значно збільшити надійність всієї конструкції теплиці, роблячи її більш довговічною і стійкою до зовнішніх впливів.

Ціни на тепличну плівку в Києві

В рамках нашего интернет-магазина Вы найдете низкие цены на тепличную пленку в Киеве. Представленный ассортимент позволит удовлетворить потребности даже самого требовательного клиента. Помимо этого, клиент всегда может рассчитывать на получение всесторонней консультации по любым интересующим вопросам. Для ее получения достаточно просто набрать указанный номер и позвонить по номеру горячей линии.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner