Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Захисно-уловлююча система ЗУС

Захисно-уловлююча система купити недорого в Києві, Україні

Спектр практичного застосування захисно-уловлюючої системи (ЗУС) досить широкий. Згідно сучасним нормативним актам, без них не можна проводити ніякі будівельні роботи. Пов'язано це з прийняттям нових правил безпеки, покликаних звести до мінімуму кількість травм. ЗУС були розроблені на заході і активно використовуються на практиці вже багато десятиліть поспіль. Звичайно ж, зазвичай їх можна зустріти при зведенні різних багатоповерхових будівель. Пов'язано це з тим, що навіть маленька деталь, що впала з великої висоти, може завдати досить серйозні травми. Також, за рахунок міцності використовуваних матеріалів і особливого конструктивного виконання, подібні системи здатні зупинити падіння людини.

Купити захисно-уловлюючу систему в Києві, Україні недорого

Практика показує, що, вирішивши купити захисно-уловлюючу систему, Ви зможете убезпечити багато робочі процеси на будівельному майданчику. Потрібно виділити наступні переваги розглянутих конструкцій:

  • Ефективність ЗУС. Згідно актуальним статистичними даними, застосування цих систем в будівництві дозволило значно скоротити кількість нещасних випадків, звівши їх до мінімуму.
  • Надійність ЗУС. Синтетичні матеріали стійкі до негативного впливу зовнішнього середовища, а також здатні витримувати великі фізичні навантаження, зупиняючи тим самим падаючі предмети.
  • Простота ЗУС. Монтаж даного обладнання, у виконанні кваліфікованих працівників, займає дуже мало часу, що значно спрощує проходження підготовчого періоду на будівельному майданчику.
  • Безпека ЗУС. Використання цих систем дозволяє зробити роботу будівельників більш безпечною, попереджаючи травми від падіння, або впали з висоти матеріалів і інструментів.

Ціни на захисно-вловлюють системи від компанії Мокко

В нашем интернет магазине собраны различные товарные позиции, применяемые в строительной сфере. Например, мы предлагаем самые низкие цены на защитно-улавливающие системы в Киеве. Чтобы подобрать действительно подходящую модель, рекомендуется воспользоваться удобной системой фильтров. Также постоянно работает горячая линия проекта. Позвонив по указанному номеру, каждый пользователь сайта сможет связаться с консультантами, способными ответить на любые интересующие вопросы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner