Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Технічні тканини

Технічні тканини купити в Києві недорого, Україні

Сучасний ринок пропонує безліч матеріалів, що знайшли своє застосування в різних промислових галузях. Зокрема, це стосується технічних тканин, що застосовуються для виконання тих чи інших робіт. Вони багато в чому перевершують свої текстильні аналоги, наприклад, це стосується міцнісних характеристик. Що стосується області застосування, то подібні тканини використовуються в металургії, харчової промисловості, фармацевтики, будівництва і так далі. Така універсальність є найкращим ознакою високої якості і надійності подібної продукції.

Купити технічні тканини в Києві, Україні недорого

Перш ніж купити технічну тканина, слід визначитися з її різновидом, яка потрібна саме Вам. Виділяються наступні види:

  • Мішковина Київ. Це дуже щільний і надійний матеріал, стійкий до різних фізичних пошкоджень. Вона використовується для упаковки різних предметів, матеріалу для відтирання і так далі.
  • Спанборды Київ. Вони повністю стійкі до руйнівного впливу вологого середовища, кислот лугів. За рахунок цього даний матеріал знайшов своє практичне застосування в багатьох галузях людського життя, починаючи медициною і закінчуючи будівництвом.
  • Брезент Київ. Всім відома щільна тканина з льону. Свої спеціальні властивості вона отримала завдяки попереднього просочення особливими хімічними складами.
  • Геотекстиль Київ. На сто відсотків синтетичний матеріал, виготовляється з волокон поліпропілену. За великим рахунком, отриману тканина дуже складно пошкодити будь-якими можливими способами.
  • Антимоскітні сітки Київ. Це повністю екологічно чистий матеріал, стійкий до деформації. При цьому він легко ріжеться і не перешкоджає руху повітряних потоків.
  • Загороджувальні капронові сітки Київ. Звичайно, ця сітка застосовується для облаштування різних загороджень і захисних бар'єрів. Це може бути, як захист вікон у спортзалі, так і огородження під час висотних робіт на об'єктах, що будуються.

Ціни на технічні тканини в Києві

Безумовно, ціни на технічні тканини в Києві можуть значно різнитися, адже під цим поняттям ховається безлічі самих різних матеріалів, які мають унікальні властивості. Розібратися в представленому асортименті товарних позицій Вам допоможуть кваліфіковані консультанти гарячої лінії, здатні відповісти на будь-задається питання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner