Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Сітка капронова загострена

Сітка капронова загострена

Сітка для футболу, сітка для футбольного бар'єра, сітка для зупинки м'яча, сітка для поля

Митні мережі футболу, сітка бар'єра футболу та мережі стопа кульки футбольного поля.)

Моко пропонує кілька різних розмірів сітки та товщини шпагата для сіток для футбольних бар'єрів і для футбольних мереж, з розмірами сітки від 1-3/4"до 4". Типова ограджувальна спортивна мережа для футбольних захисників має висоту від 2 до 14 метрів, а ширина мереж варіюється залежно від потреби. Звичайна сітка капронова заготівальна ширина становить від 20 до 50 футів, залежно від того, яку площу ви хочете покрити. Зображена сітка з нейлону  15 X 4 , ширина 10 X 30 м. Ми також постачаємо сталеві опори, мотузку та шпагат у нашому розділі «Устаткування та аксесуари» для легкого встановлення.
Сітка для футбольного бар'єра може бути підготовлена відповідно до ваших найкращих розмірів, які можна ввести в калькулятор сітки вище. Ограджувальні спортивні сітки для футбольного поля або воріт для цілей постачаються для комерційних, промислових, муніципальних і житлових приміщень — і вибираються для бар'єрних установок як на відкритому повітрі, так і всередині приміщень. Є кілька рекомендованих типів і розмірів ограджувальні спортивні мережі, використовувані для футбольних бар'єрів, і всі вони доступні відповідно до ваших індивідуальних розмірів.

Нейлонова сітка капронова загострена

Сітки 2  і 1-3 / 4  рекомендуються для футбольних бар'єрних сіток, і ми постачаємо ці сітки в діапазоні товщини шпагата. Всі вони виготовлені зі 100% виробленого  нейлону типу 66-728 із крученими вузлами.

Сітка капронова загострена зі шнура No 2, No3  і No 3,5 мм рекомендуються для футбольних полів, сіток-перегородок усередині приміщень, бар'єрних сіток, захисних пристосувань для глядачів, сіток для тренувань у приміщеннях, спортивних залів для спортивних майданчиків, футбольних сіток для удару м'ячем і більшості багатофункціональних футбольних бар'єрів для житлових приміщень, шкільні, муніципальне, комерційне та професійне використання.

Товщина шнура No 1,2 мм і No 1,5 мм — гарний вибір для легкого та маломіцного загального футбольного захисту, і вона популярна для захисту від високих стель, освітлення та бар'єра від розбризкувачів, віконного бар'єра в приміщеннях та інших багатоцільових футбольних цілей, де використовуються найтонші та найлегші сітки. є найкращим.

Більшість варіантів сітки мають чорне забарвлення, але для встановлення із сіткою для футбольних бар'єрів, де можуть знадобитися деякі альтернативні кольори, розгляньте варіант із безвузлою нейлоновою сіткою # 40 X 2", який може постачатися в чорному, білому, синьому, жовтому кольорах.
Для встановлення дуже важких типів футбольних бар'єрних сіток нейлон із товщиною шпагата No 72 — це максимальна міцність і стійкість до стирання.

Капронові високоміцні сітки

Капрон — це високопродуктивна сітка, що має дуже високу міцність на розрив 590 кг і дуже погану видимість, і зазвичай використовується для бар'єрних мереж хокейної арени професійного рівня та вибілювача для глядачів. Захисна капронова сітка на хокейних об'єктах професійного рівня. Це найкращий вибір сіток для надміцних бар'єрних сіток, призначених для хокейних котків, стадіонів і тренувальних об'єктів, для промислового застосування, для захисту глядачів і глядачів із високим ступенем безпеки, для складів і конвеєрів, а також для інших професійних і комерційних установок, що вимагають високої міцності.

# 18 X 1-3/4"Високомолекулярний поліетилен — це матеріал, який використовується в шпагате и канате марки Dyneema® и Spectra® . Це високопродуктивна сітка HMWPE, що має дуже високу міцність на розтягнення 410 фунтів за низького зсуву вітру, яка зазвичай використовується для бар'єрних мереж професійного рівня та сіток зі зворотним упором, а також захисних сіток для захисту від вибілювачів глядачів на професійному рівні. Рівень об'єктів. Це найкращий вибір сіток для надміцних бар'єрних сіток для бейсбольних і софтбольних стадіонів і тренувальних об'єктів, промислових застосувань, високонадійних засобів захисту глядачів і глядачів, складів і конвеєрів, а також інших професійних і комерційних установок, що вимагають високопродуктивних сіток. Купити сітки капронові загороджувальні у компанії Моко 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner