Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Як купити сітку, захисно-уловлювальну або зус

Як купити сітку, захисно-уловлювальну або зус

Роботи на будмайданчиках мають супроводжуватися безпекою, насамперед для робочих і перехожих людей, якщо будівництво ведеться в жвавому кварталі. З цією метою розроблена захисно-уловлювальна сітка, спроможна «зловити» інструмент, що потрапив випадково, уламки будматеріалів і сміття.)
Треба зазначити, що захисно-уловлювальна сітка вже показала себе на багатьох будмайданчиках, як найнадійніша, найміцніша та найбезпечніша система. До того ж вона здатна захистити робочу людину від падіння на кронштейн, а також мінімізувати ймовірність травматизму через падіння з будь-якого поверху від 8-10 м.

Рекомендується використовувати захисно-уловлювальні сітки на будмайданчиках під час будівництва великих багатоповерхових об'єктів. Їх треба кріпити на третьому та наступних поверхах через певний інтервал. Захисна плівка — це самодостатня система, яка постачається в комплекті з кронштейном, опорами, карабіном безпеки, анкерним болтом, канатом із поліпропілену, монтажним шнуром і самою мережею.

Як основний компонент під час виготовлення мережі використовується кручена поліамідна нитка, капрон або волокно з поліетилену. Зазвичай, захисно-уловлювальна мережа постачається в білому кольорі, проте за бажання клієнта вона може мати зелений відтінок. Комірки сітки можуть бути ромбічної або квадратної форми.  

Українське підприємство Моко може запропонувати захисно-уловлювальні сітки з власного складу. Умови придбання, ціноутворення й доставка обговорюються з компанії. 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner