Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Як купити сітку захисну фасадну?

Як купити сітку захисну фасадну?

Фасадна сітка використовується на будмайданчиках як захисний матеріал. У процесі проведення робіт із будівництва та реставрації така сітка використовується для того, щоб захистити побудовані повз будівництво людей від сміття, що падає на них від будівельних робіт. Крім того, цей вид сітки успішно використовується як декор, щоб закрити фасади, які тільки належить реставрувати або об'єкт підлягає зношенню.

Цей захисний матеріал являє собою мережу з дрібними осередками, різної щільності. Завдяки використанню сучасного матеріалу для виготовлення мережі, вона має високу стійкість до процесів гниття, що особливо важливо під час зовнішніх робіт за найрізноманітніших умов використання. Крім того, фасадна сітка нетоксична, тому може використовуватися в місцях перебування людей.

За своїми параметрами цей матеріал показав чудову морозостійкість, завдяки чому може використовуватися в досить суворих кліматичних умовах. Також сітка зручна в експлуатації, завдяки своїй гнучкості та міцності. Залежно від ступеня затінення, яку може дати фасадна сітка, вона ділиться на кілька типів. Пропонується фасадна сітка 65, яка забезпечує затінення — 65%. Постачається сітка в рулоні за оптовими умовами. 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner