Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Як вибрати та купити армовану плівку?

Як вибрати та купити армовану плівку?

Армована плівка останнім часом стала досить популярною в будівельній та сільськогосподарській зонах, прикладом можуть послугувати покриття для парникових або тепличних конструкцій, а також як один із шарів під час покрівельних робіт.)

Як основний матеріал під час виготовлення армованої плівки обраний стабілізований поліетилен, що вирізняється високою міцністю. Основою структури армованої плівки є сітчастий каркас, який здатний приймати на себе все механічне навантаження. За основу армування використовується кручений поліпропілен, який становить каркас із комірок квадратної форми зі стороною 8 мм. Завдяки наявності цього каркаса, армована плівка показує досить високу міцність, якщо порівнювати зі звичайною поліетиленовою плівкою.

Необхідно знати, що армована плівка має кінцевий термін експлуатації, позаяк на неї впливають негативно ультрафіолетові промені. Термін ультрафіолетової стабілізації армованої плівки становить майже три роки.

Сфери застосування армованої плівки 300:

- покрівельні роботи під час будівництва або ремонту;

- облаштування тимчасових огорож;

- покриття каркасів теплиць і парників у сільському господарстві;

- побутові потреби.

Плівка з армуванням завтовшки 300 мкм пропонується оптовому покупцеві, а умови придбання та способи доставки пропонується дізнатися в менеджерів компанії Моко.) Опт. Тел 0505213339 сайт https://www.zus.com.ua 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner