Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Захисна фасадна сітка

Захисна фасадна сітка

Захисна фасадна сітка — полімерне полотно, рівномірно сплетене з плоскої синтетичної нитки.) Основне призначення захисної фасадної сітки — затінення робочого майданчика під час фасадних і будівельних робіт і запобігання випаданню інструменту та будівельного сміття за межі робочої зони.

Фасадна захисна сітка може мати різну щільність і, відповідно, давати різний ступінь затінення. У продажу ви можете знайти сітки з показником затінення від 45 до 85%.

Захисна фасадна сітка не тільки затінює робочий майданчик у спекотний день, але й захищає від дощу, вітру та снігу. З використанням фасадної сітки роботи на об'єкті можна починати раніше та вести до пізньої осені практично без перерв, що сприяють здачі об'єктів якнайшвидше. Водночас захисна сітка не перешкоджає проникненню повітря й не потребує додаткової вентиляції.

Фасадна сітка захищає будівельні ліси під час будівництва, мінімізуючи вплив погодних умов на металеві та дерев'яні елементи конструкцій.

Фасадна захисна сітка випускається в різній колірній гамі: зелена, сіра, синя. Є також біла захисна фасадна сітка, спеціально розроблена для друку на ній.

Оскільки часто висотні будівлі будуються в центрі міста, на вулицях із високою прохідністю, широкоформатний друк на фасадній сітці може стати чудовою рекламою для Вашої компанії або високодохідною рекламною площею на весь період будівництва. 

Також друк на сітці застосовують, коли є потреба не тільки закрити від сторонніх очей будівництво (з цим завданням чудово впорається і звичайна кольорова сітка), але й облагородити фасад на час проведення робіт. У цьому разі, на сітці можна відтворити як абстрактний пейзаж, так і майбутній екстер'єр будівлі, що будується. 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner