Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Мішкувина тканина

Мішкувина тканина

Мешковина.

Попри те, що мішковина є досить грубою та жорсткою тканиною, вона досі потрібна в багатьох галузях діяльності людини. Процес виготовлення передбачає використання досить товстої пряжі, яка виготовлена з лляних або джутових волокон грубої підготовки. Завдяки такій сировині, мішковина має підвищену жорсткість, що особливо цінується в багатьох галузях промисловості для різних технічних цілей.)

Найпотрібніша мішковина в сільському господарстві,   , щоб забезпечити збереження врожаю. Також матеріал дає змогу зберігати технічні прилади, інструменти та пристрої під час їхнього транспортування та тривалого зберігання. Мішкувина чудово підходить для процесів зберігання, позаяк грубе плетіння волокон забезпечує чудову пропускну здатність повітря.

Крім того, матеріал має високу надійність до стирання і зношування, що підвищує її термін експлуатації. Ці властивості є основними  для використання в різних галузях промисловості. У побуті мішковина успішно використовується господинями для прибирання та миття підлог, позаяк матеріал добре вбирає вологу. У цьому разі використовуються м'якші типи цієї тканини.

Українське підприємство Моко може запропонувати відвантаження мішковини зі складу за оптовими цінами.

Грубу тканину людство використовує з самих джерел плетіння. Саме в давнину люди звернули увагу на міцний і довговічний матеріал, виготовлений із грубих товстих волокон. Мішкувина, як називають таку грубу тканину, запита й сьогодні, попри винахід численних сучасних матеріалів. Груба тканина плететься з товстої пряжі, яка так само виготовлена з рослинних волокон. Рослина, з якої виготовляються волокна, дає змогу надати мішковини ту чи іншу щільність.

З рослинних матеріалів джуту виготовляється джутова мішковина, яка зарекомендувала себе як неймовірно щільний матеріал. Використання у виробництві джутових волокон дає змогу забезпечити безвідходне виробництво, а виріб здатний на всі сто відсотків розкластися в ґрунті. Завдяки цій особливості джутова мішковина успішно використовується в сільськогосподарській області. Також зазначається висока стійкість цього типу мішковини до впливу комах і перепадів температур.

Українське підприємство пропонує джутову мішковину щільністю 250 г/м на умовах оптової закупівлі. Гарантуються оптимальні ціни, доставка та взаємовигідні умови співпраці. 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner