Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Армовані плівки будівельні і тепличні

Армована плівка останнім часом стала досить популярною в будівельній і сільськогосподарській галузях, прикладом можуть послужити покриття для парникових або тепличних конструкцій, а також в якості одного з шару при покрівельних роботах.

В якості основного матеріалу при виготовленні армованої плівки обраний стабілізований поліетилен, який відрізняється високою міцністю. Основою структури армованої плівки є сітчастий каркас, який здатний приймати на себе всю механічну навантаження. За основу армування використовується кручений поліпропілен, який складає каркас з комірок квадратної форми зі стороною 8 мм. Завдяки наявності даного каркаса, армована плівка показує досить високу міцність, якщо порівнювати зі звичайною поліетиленовою плівкою.

Необхідно знати, що армована плівка володіє кінцевим терміном експлуатації, так як на неї впливають негативно ультрафіолетові промені. Термін ультрафіолетової стабілізації армованої плівки становить близько трьох років.

В основі армованої плівки лежить сітка з екструдованого поліпропілена, яка покривається з обох сторін поліетиленовою плівкою. Відмінний матеріал, який дозволяє захистити будівельні матеріали і лісу в холодну і мокру пору року. Крім того, дана плівка цілком здатна захистити від ультрафіолетового випромінювання. Прекрасне рішення, що дозволяє поєднати в собі високу механічну міцність і гнучкість самого матеріалу.

Плівка з армуванням поставляється в рулонах розмірами 1,8х50 і 3,0х50 м. Унікальністю цього варіанту плівкового матеріалу є двошаровий поліпропілен з внутрішнім армуванням. Якщо в процесі експлуатації під дією зовнішніх факторів на плівці з'являються тріщини, то в двошаровому матеріалі дані тріщини співпадуть з малою ймовірністю, зберігаючи тим самим герметичність матеріалу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner