Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Защитно-улавливающая сетка (ЗУС)

 

Будівництво, згідно зі статистикою, є для людини найнебезпечнішим видом діяльності. Нещасні випадки - не рідкість там, де роботи доводиться проводити на висоті або з використанням потенційно небезпечної техніки.

Поставляються нами захисно-уловлюючі сітки зус виробництва в Україні. Наші партнери займаються проектуванням, виробництвом, узгодженням і монтажем захисно-уловлюючі сітки зус. Власні виробничі потужності наших партнерів дозволяють нам створювати якісні і при цьому недорогі захисно-вловлюючі системи зус, які відповідають європейським і російським стандартам безпеки. У своїй роботі ми віддаємо пріоритет ширині зони безпеки, поставляємо конструкції, які виключають падіння з висоти на кронштейн, що гарантує найвищу безпеку будівельного об'єкта. При цьому всі поставляються нами захисно-вловлюючі сітки зус від компанії Мокко не тільки відповідають будівельним нормативом, але також мають ряд переваг: вони легко монтуються і демонтуються, мають тривалий термін служби і прийнятну вартість.

Захисно-уловлююча сітка зус від компанії Мокко дозволяє забезпечити безпеку роботи на будівельних майданчиках при виконанні висотних робіт. Не секрет, що при зведенні висотних об'єктів підвищується ризик травматизму, який пов'язаний з падінням будівельного матеріалу, сміття, інструментів або навіть робітників. Сучасним вирішенням даної проблеми стали захисно-вловлюючі сітки зус, які використовуються або як основний засіб захисту, або в комплексі із страхувальними поясами.

Міцність сітки зус забезпечується унікальним вузловим плетінням волокон, які отримують з поліаміду або поліпропілену. Завдяки сучасним матеріалам і технологіям, захисно-уловлююча сітка зус забезпечує високу стійкість на розрив. Монтаж захисної страховочної сітки зус здійснює по периметру будівельного майданчика за допомогою канатів зус і мотузок зус, а також сталевих кронштейнів зус, які закріплюються на спеціальних опорах.

Захисно-уловлююча сітка зус має певні переваги, серед яких мала вага і хороша гнучкість, здатність витримати і погасити падіння людини або предмета до ста п'ятдесяти кілограмів, довговічність і надійність, стійкість до впливу зовнішніх негативних природних факторів і доступна ціна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner