Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Мешковина

Мішковина джутова  — це груба міцна тканина, що виготовляється з волокон льону.Плотність 200-400 г/м2, ширина 110 см. Застосовується для зміцнення газонів, паковання дерев і саджанців перед посадкою упаковують тканиною, щоб ком'я землі не відвалилися від коренів дерева під час пересаджування дерев. Також використовується для укриття та притінення рослин перед заморожуванням.)
Перше й головне призначення мішечної джутової тканини — власне пошиття мішків для пакування найрізноманітнішої продукції, від сипких харчових продуктів до будівельних матеріалів і поштових відправлень. Міцні, мало схильні до зношування, екологічно чисті мішки абсолютно надійні в будь-яких ситуаціях.

Мішкувина, як називають таку грубу тканину, запита й сьогодні, попри винахід численних сучасних матеріалів. Груба тканина плететься з товстої пряжі, яка так само виготовлена з рослинних волокон. Рослина, з якої виготовляються волокна, дає змогу надати мішковини ту чи іншу щільність.

З рослинних матеріалів джуту виготовляється джутова мішковина, яка зарекомендувала себе як неймовірно щільний матеріал. Використання у виробництві джутових волокон дає змогу забезпечити безвідходне виробництво, а виріб здатний на всі сто відсотків розкластися в ґрунті. Завдяки цій особливості джутова мішковина успішно використовується в сільськогосподарській області. Також зазначається висока стійкість цього типу мішковини до впливу комах і перепадів температур.

Українське підприємство пропонує джутову мішку щільністю 250 г/м на умовах гуртової закупівлі. Гарантуються оптимальні ціни, доставка та взаємовигідні умови співпраці.

Також тканина з успіхом використовується:

  • як матеріал для прибирання приміщень — низька ціна на мішку робить рентабельним її застосування навіть як статеві ганчірки;
  • як покривний матеріал у рослинності та ландшафтному дизайні;
  • як пакувальний матеріал будь-якого розміру та форми;
  • як декоративна тканина для створення стильних інтер'єрів — багато дизайнерів використовують оригінальний вигляд мішечкової тканини для оформлення приміщень у стилі «кантрі», «деревланському», «примітистському» тощо. Опт. Тел 0505213339 сайт https://www.zus.com.ua

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner