Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Сітка фасадна

Виготовляється сітка для фасадів із міцних переплетених між собою спеціальним способом ниток. Якщо потрібно розрізати сітку, зробити це можна в будь-якому місці на її поверхні без ризику того, що матеріал почне розпускатися. Фасадна сітка виготовляється з поліетилену високої міцності, тому вона підходить для максимального захисту будівельних об'єктів. Для кріплення фасадної сітки до будівельних конструкцій по периметру полотна є посилені петлі. Залежно від виробника фасадна сітка від компанії Моко може бути виготовлена зі стрічкового поліетилену або монофіламентної нитки. На міцність або будь-які структурні характеристики склад фасадної сітки не впливає, від цього залежить тільки естетична сторона використання того чи іншого варіанту сітки для будівництва. Кріпиться фасадна сітка за допомогою спеціальних петель і так само легко та швидко демонтується для подальшого використання.

Фасадна сітка використовується не тільки в будівництві. У сільському господарстві її застосовують для захисту фасадів і від пилу.

 Основне завдання сітки фасадної — перешкода вільному падінню будівельного сміття, матеріалів і інструменту з робочого майданчика будівельних лісів, а також для надання будівельному майданчику охайного зовнішнього вигляду.

  • обмеження сонячного світла на споруди або дерева або теплиці,
    захисту дерев і ягід від птахів,
    захисту рослин від руйнівного впливу опадів, зокрема граду.

Захисна сітка для будівельних лісів :  використовується в будівництві, встановленні, роботі високо над землею, на електростанціях, кораблях, у водному будівництві та на різних робочих майданчиках. Для запобігання падінню людей або предметів або можливих пошкоджень, що падають предметами, і для захисту робітників, що є на висоті, і пішоходів, що проходять, а також для підтримання чистоти майданчика.

Характеристики сітки для  будівельних лісів : Наша захисна сітка для будівельних лісів вирізняється високою міцністю, гарною еластичністю, простотою встановлення й не забруднює довкілля. Він екологічно чистий, м'який, антивіковий, стійкий до корозії, стійкий до черв'яків, морозостійкий, може бути закритий для роботи та підтримувати будівельний майданчик красивим і чистим тощо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner