Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Плівка армована

Армована плівка від компанії Моко - це тришаровий матеріал. Плівка виходить через нанесення розплавлення  стабілізованого поліетилену високого тиску на сітку, виготовлену з поліетилену низького тиску та плівку-підкладку зі стабілізованого поліетилену високого тиску. Завдяки армувальній сітки армована плівка набуває високої механічної міцності, і водночас залишається пластичним матеріалом.

Міцність багатошарових плівок пов'язана і з тим, що в процесі експлуатації під впливом фізичних навантажень і природного старіння на будь-якій плівці неминуче виникають тріщини, але в цьому разі тріщини зовнішнього та внутрішнього шарів практично не збігаються, вони ніколи не бувають наскрізними. Світлостабілізатор, введений у плівку, також збільшує термін її експлуатації: у разі цілорічного використання армована плівкаслугує не менш ніж 5 років.

Армована плівка виготовляється з поліетилену харчових марок, тому овочеві культури, вирощені під нею, дають екологічно чистий урожай. Армована плівка не є токсичним матеріалом, використання її в нормальних кімнатних або атмосферних умовах не вимагає запобіжних заходів.

Сфери застосування армованої плівки:

Сільське господарство:

►Широко застосовується як багаторічний покривний матеріал для теплиць, парників, грядок із ранніми овочами. У цьому  случае армована плівка є альтернативою конструкції зі скла, полікарбонату, але набагато дешевша за дані матеріали.

Маючи високу міцність, матеріал залишається легким, еластичним, добре пропускає світло. Пошкодження окремих комірок не поширюється по всьому полотну та легко ремонтується за допомогою двосторонньої бутилкаучукової стрічки.)

►Для укриття силосних ям, споруд тимчасових навісів для укриття від несприятливих погодних умов зібраних овочів, зерна, сіна.

Армована плівка має заслужений успіх серед населення. Полотна з армованої плівкизастосовуються для укриття будівельних лісів, покриття теплиць, пакування обладнання, навісів.

для пакування та укриття будівельних матеріалів і вантажів у разі довготривалого зберігання;

у будівництві армована плівка використовується для гідроізоляція стін, підлог, як прокладка під шифер або черепиця (зокрема під металочерепицю), для виготовлення тимчасових і пересувних навісів і укриттів, організації складських приміщень полегшеного типу.

під час проведення ремонтних і опоряджувальних робіт на фасадах будівель плівка армована використовується для укриття лісів. На відміну від традиційно використовуваної для цих цілей сітки, армована плівка не тільки запобігає випадковому падінню інструмента та будівельних матеріалів за межі будівельної зони, а й захищає тих, хто працює на лісах від вітру та дощу.

Ширина полотен — 2 м, 3,3 м, 4 м, 6 м

Завдяки введенню в плівку світлостабілізувальних добавок цей покривний матеріал стійок до руйнівного ультрафіолетового випромінювання сонця впродовж 3 років. Армувальна сітка ("карточка"), розташована між двома шарами поліетилену, підвищує міцність плівки, полотно витримує сильні вітрові навантаження.

В основі армованої плівки лежить сітка з екструдованого поліпропілену, яка покривається з двох сторін поліетиленовою плівкою. Чудовий матеріал, який дає змогу захистити будівельні матеріали та ліси холодної та мокрої пори року. Крім того, ця плівка цілком здатна захистити від ультрафіолетового випромінювання. Прекрасне рішення, що дає змогу поєднати в собі високу механічну міцність і гнучкість самого матеріалу.

Плівка з армуванням постачається в рулонах розмірами 2х45, 3.3х50,4х45, 6х10, 6х15, 6х25 м. Унікальністю цього варіанту плівкового матеріалу є двошаровий поліпропілен із внутрішнім армуванням. Якщо в процесі експлуатації під впливом зовнішніх чинників на плівці з'являються тріщини, то у двошаровому матеріалі ці тріщини збігаються з малою ймовірністю, зберігаючи в такий спосіб герметичність матеріалу.

Армована плівка у разі постійного використання зберігає всі свої характеристики впродовж трьох років. Плівка з армуванням від Загорського досвідченого заводу пластмас добре себе зарекомендувала в найсуворіших умовах, зокрема й на північних регіонах. Вона прекрасно себе показала у разі великих перепадів температур, сильного та переривчастого вітру та дощу.

Варто зазначити, що також армована плівка може використовуватися в харчовій промисловості, оскільки під час її виготовлення використовується харчовий поліетилен. Плівка абсолютно не токсична та не вимагає особливих запобіжних заходів за звичайних умов.

Основною сферою використання плівки з армуванням є сільськогосподарська зона. Це прекрасний матеріал для покриття тепличних і парникових конструкцій, а також грядок, щоб уберегти від пізніх холодів. Сьогодні армована плівка — прекрасна альтернатива тендітному склу йди дорогому полікарбонату. Пропонуючи досить добрі характеристики міцності, вона залишається легкою, еластичною і світлом, що чудово пропускає.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner