Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Фасадні сітки

сітка фасадна якісний і міцний матеріал, призначений для захисту будівельних лісів, території будмайданчика і фасаду будівель від будівельного сміття. Також сітка цього типу допоможе запобігти падінню інструменту або попадання осколків різних матеріалів при реконструкції і ремонті як невеликих, так і великих багатоповерхових будівель. Сітки для лісів полімерні сітки для лісів, вироблені з поліетилену з використанням високого тиску і ультрафіолетової стабілізацією. У будівництві багатоповерхових будівель, таких як хмарочоси, необхідно встановити тимчасові вертикальних бар'єрів безпеки на кордонах різних поверхах, щоб запобігти інструментів і будівельних матеріалів, таких як стрижні, цеглу, труби і нігті від падіння з поверхів і поставити під загрозу людей та майна на основних рівнів, включаючи поверхні землі. Такі бар'єри безпеки зазвичай включають в себе похилу дошку у вигляді смуги фанери, яка кріпиться до поверхні підлоги на краю підлогу. Окремий чистий елемент, такий як тканина сітки або решітки кріпиться до похилу дошку на будівельному майданчику, а також у вертикальному носії, такі як вертикальні опорні балки або повідомлень будівлі надбудову.Огороджує брус служить для запобігання цвяхи та інші дрібні предмети не виганяють або зметені будівлі поверсі, а на решітці або чистих функцій, щоб зловити більш великі об'єкти, такі як інструменти і цегли від падіння з верхніх поверхів будівлі під час будівництва.

Сітка фасадна

Сучасні будівельні майданчики, особливо що знаходяться в місті серед житлових кварталів, не обходяться без спеціальної фасадної сітки. Вона є перепоною для будівельного сміття, інструментів або будматеріалів, який може впасти на минаючих повз людей.

останнім часом такі будівельні сітки отримали ще одне призначення – декорації, які здатні прикрити зруйновані будівлі або ще недобудовані, щоб не порушувати загальну навколишню архітектуру. Фасадні сітки додатково прикривають робітників, які працюють над фасадом, захищаючи їх від палючих променів сонця, поривів вітру та інших неприємностей погоди.

Для надійності і довговічності при виготовленні сітки використовується технологія спеціального переплетення, завдяки якій петлі не розпускаються з часом. Сітчаста структура спокійно пропускає повітря і сонячні промені, а за ступенем затінення сітки можуть ділитися на різні типи. Українське підприємство Мокко може запропонувати оптовим покупцям фасадну сітку зі ступенем затінення 45%. Додатково по телефону можна обговорити ціну, умови доставки і придбання.

---------------------------

Фасадна або затіняюча сітка має широкий спектр використання. Основою даного матеріалу є вузлове плетіння з поліпропіленових стрічок, що показує високу міцність і надійність. Сітки, ступінь затінення яких 35%, добре себе зарекомендували для захисту культурних рослин від впливу на них ультрафіолетових променів. Крім того, такі фасадні сітки використовуються на будівництві, коли необхідно прикрити споруджуваний об'єкт, щоб він не псував навколишній вид. Дополнительно, такая сетка защищает рабочих на фасаде здания от воздействия на них прямых палящих лучей, осадков или ветра, а проходящих рядом людей от попадания на них обломков стройматериалов, мусора или инструментов.

Благодаря современному материалу, фасадная сетка отличается легкостью, гибкостью и высокой устойчивостью к ультрафиолету, а также обладает химустойчивостью. Кроме того она практически не токсична, поэтому может использоваться человеком и в животноводстве, чтобы спрятать домашних животных от солнца.

Дополнительным применением такой сетки является защита спелых плодов в период их созревания. Для этой цели сетку натягивают между садовыми деревьям и кустами.

Украинское предприятие Мокко является оптовым поставщиком фасадной сетки, условия сотрудничества с которым можно обсудить по телефонам компании.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner