Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Як правильно вибрати затінювальну сітку

Як правильно вибрати затінювальну сітку

Конструкторські особливості сітки, що затіняє

Дачний аксесуар виготовляється з переплетених плоских синтетичних ниток. Основна особливість у тому, що комірки, що утворилися від плетіння, мають різний діаметр. Отже, сітка затінювальна пропускає якесь часто сонячного світла, а кількість цих променів визначається відсотком затінення.

Крім цього, конструктори подбали про найдрібніші деталі у виробництві сіток для затінення, тому цей аксесуар виготовляється з ниток, стійких до температурних перепадів і впливів ультрафіолету, тому навіть у разі тривалої експлуатації не втрачає свій первісний привабливий зовнішній вигляд.)

Принцип роботи та переваги затінювальних сіток

Затінювальна сітка діє за принципом часткового відбиття й розсіювання сонячних променів. Зниження теплового випромінювання не дає рослинам загибелі від надмірної температури, тому за допомогою затінювальних мереж створюється оптимальний мікроклімат для розвитку та росту культур.)

Крім цього, можна назвати такі плюси використання:

 • Вона затримується випаровування вологи, тому рослини не потребують частого поливання.
 • Розсіяне світло забезпечує одночасне дозрівання рослин на всій площі насаджень.
 • Як показує практика, у парниках, де встановлюють такі сітки, вдається зібрати гарний урожай.

Якщо ви цікаві в придбанні якісної та недорогої сітці затінювальної 70% Рулон 8х50 м. Чорний, тоді варто ознайомитися з каталогом нашого інтернет-магазину, де представлений широкий асортимент товарів для саду та городу. Опт. Тел 0505213339 сайт купити сітку затінювальну https://mokko.zakupka.com/products/zatenyayushchaya-setka-f174125/

Інші статті
 • Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
  Повна версія статті
 • Армована плівка купити
  Армована плівка купити
  Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner