Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Аварійна сітка

Аварійна сітка

Сітка аварійна   Сітка аварійна поліетиленова сітка для огорожі широко застосовується в будівництві.) Останнім часом у наше життя все більше й більше входить сітка, що гарантує пластикове. Основними функціями. ограджувальної сітки є сигнальна, що сповіщає про огорожу небезпечної ділянки, і захисна, що допомагає захистити від можливості проникнення в небезпечну зону. Сітка аварійна пофарбована в яскраві кольори: жовтогарячий, червоний, жовтий. Сітка аварійна попереджає про небезпечну зону, змушує концентруватися й бути уважнішим. Тому така сигнальна пластикова сітка для огорожі називається аварійна огорожа або сітка аварійна. Пластикова сітка огорожі захисна загоряється доступ у зону небажаного проникнення. Тому її ще називають сітка заготівлю або сітка для паркана. Це вже міцна пластикова забірна решітка. Крім будівництва застосовується на дачних ділянках як забір із сітки, але пластикової, як альтернатива сітці Рабиця (пластикова сітка рабиця). Металевий, навіть оцинкований дріт у Рабиці, згодом покривається іржавим нальотом і набуває непривабливого вигляду, а сітка забірна пластикова завжди, за будь-яких погодних умов, залишається незмінною. У цьому разі для укриття іржі, що іржавіє, металевої огорожі та дротяної Рабиці застосовують сітку захисну ткану. Її закріплюють до паркана пластиковими хомутами або дротом. Крім укриття, що стало негарним парканом, сітка фасадна несе функцію захисту від чужого ока або погляду та часто застосовується як додаткова завіса між сусідами або від сусідів. У будівництві сітка фасадна захисна переважно застосовується як сітка для укриття будівельних лісів. Додатково сітка фасадна працює як сітка захисно-уловлювальна. Під час ремонту та прокладання комунікацій металеві огорожі зони робіт додатково завішуються сіткою фасадною захисною зеленою квіткою, щоб краєвид тимчасових робіт не псує естетичний вигляд міських вулиць.

 

Інші статті
 • Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
  Повна версія статті
 • Армована плівка купити
  Армована плівка купити
  Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner