Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Плівка армована застосування

Плівка армована застосування

Плівка армована — багатошарове монолітне полотно, середній шар якого складається з полімерної каркасної сітки з розміром 10 мм на 10 мм, а верхні з окремих полотен полімерів.) Армована плівка  випускається завширшки 2 і 4 метри. На замовлення в полотнах передбачені люверси для кріплення. Температура експлуатації від -90o до +150o C. Плівка армована  стійка до сонячного перегрівання, до ультрафіолету, до морозу, до біологічних і хімічних впливів, до лугів і органічних розчинників, до агресії фарбувальних та інших будівельних матеріалів. Може мати антиконденсатний ефект.)
Переваги плівки армованої  передбачають високу технічно-економну ефективність її використання в різних виробничих сферах:

 • У будівництві (промисловому, громадянському, індивідуальному: Плівка армована використовуються для покривання будівельних лісів і будівель, що будуються, для тимчасового закриття віконних, дверних і стінних прорізів, для огорожі будівельних майданчиків, для тимчасового огорожі ділянок ремонту інженерних комунікацій, ремонтованих ділянок доріг та ін., як покривний матеріал для захисту від атмосферних опадів, що містяться в бетонних поверхнях і покривному утеплювачі прогрівного бетону, як паро-волого-вітроізоляційні (паропроникних і паронепроникних) мембран.
 • У сільському господарстві — у разі побудови та експлуатації промислових теплиць і парників, укриття посівних площ, приховування зібраних сельхоз культур, споруди тимчасових польових станів, котар та інших споруд для утримання худоби.
 • У промисловості плівка армована — як мембран під час пристроїв шламових та інших накопичувачів, звалищ промислових і побутових відходів, як паковання, тент, навіси та ін. є економним матеріалом, який повністю відповідає виробничим вимогам.
 • У побуті плівка армована — під час побудови індивідуальних теплиць і парників, для укриття водойм, басейнів, для збереження декоративних елементів і зелених насаджень у приватних садах і підворіях, як паковання перевозятьх або тимчасово великих предметів побуту та меблів, що є на відкритому повітрі, як суцільне огорожі утримання худоби, пташок та ін. Простота застосування плівка армована доповнюється зручністю її зберігання в невикористовуваний період.
 • Також плівка армована застосовується як красивий світло- тепло-регульованих штор для укриття, декорування та дропування терас, лоджів, балконів та ін. Можливо, виготовлення різних кольорів як самої плівки, так і армічної сітки. Водночас плівка армована  може бути або пароізоляційна, або повітропроникна. Порівнюючи зі склом такі плівки пропускають пару, простіше та зручніше в трансформації. Взимку завдяки їм утримується тепло, підігріваються стіни, знижується енергоспоживання, створюються умови для рентабельних кімнатних оранжелей, вирощування зелені до столу тощо. Влітку плівки, що прибираються, трансформують балкони, лоджії, тераси в літні приміщення. Купити плівку армовану за низькою ціною в компанії Моко можна сьогодні за посиланням: плівка армована.
Інші статті
 • Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
  Повна версія статті
 • Армована плівка купити
  Армована плівка купити
  Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner