Кошик
169 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Дорожні огорожі бар'єри

 Дорожні огорожі бар'єри

Захисні бар'єри

Більше, ніж будь-коли раніше, бар'єрні системи стають ключовим елементом безпеки на робочому місці. Ми використовуємо їх багатьма способами, щоб обмежити доступ до потенційно небезпечного середовища для пішоходів. На заходах і будівельних майданчиках ви також можете використовувати дорожні огорожі бар'єри для запобігання в'їзду автомобілів та інших транспортних засобів у закриті зони.)

Під час купівлі від початку трафіку є величезний діапазон бар'єрів безпеки, щоб вибрати з, розширення, заповнені водою, глава — 8, метал, пластик, щоб назвати лише деякі з них. Загальним для всіх є те, що вони підвищують безпеку та готові до відправлення за чудовими цінами. Ці пішохідні бар'єри підходять для використання вздовж тротуарів і земляних робіт, запобігаючи пішохідному доступу до небезпечних районів. Заповнені водою бар'єри ідеально підходять для використання навколо дорожніх робіт або в будь-якому іншому місці, де необхідно створити чіткі смуги. Якщо ви хочете тримати пішоходів якнайдалі від транспортних засобів, то до бар'єра можна додати сітчасту панель із забором зверху. Це збільшує висоту, роблячи бар'єр набагато великою перешкодою для подолання. Ці додаткові дорожні огорожі постачаються з заповненою водою основою й доступні в 1 м і 2 секціях.

Інші статті
 • Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
  Повна версія статті
 • Армована плівка купити
  Армована плівка купити
  Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner