Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Армована поліетиленова плівка — структура та основні характеристики

Армована поліетиленова плівка — структура та основні характеристики

Армована поліетиленова плівка — сучасний матеріал особливо високої міцності.) Її полотно формується з трьох шарів у такій послідовності:)

 • шар ламінування поліетилену високого тиску;
 • армувальна сітка з поліпропілену двооснова, що має підвищену міцність, стренги якої утворюють жорсткі скріплення в точках вузлів, і скловолоконна сітка;
 • ламінувальний шар, який, як і перший, складається з поліетилену високого тиску.

Таке чергування зумовлює підвищену надійність полотна. У результаті воно здатне витримувати серйозні навантаження, наприклад, у разі впливу вітру.

Ламінувальні шари можуть містити у своєму складі УФ-стабілізатори. Також можливі плівки армованої інші домішки, завдяки яким цей матеріал набуває особливих властивостей.

Розмір комірок армування у звичайному разі становить 12х12 мм. Однак водночас промисловістьом виробляються плівки зі збільшеною стороною комірки, наприклад, 15х15 мм.

Наявність армувальних комірок забезпечує плівці практичність і довговічність. У разі випадкових порушень цілісності отвір не розчиняється тріщинами, що робить ремонт пошкоджень легким і швидким.

Технічні характеристики плівки містять стійкість до температурних перепадів. Збереження її властивостей допускає діапазон температур, у якому мінімум припадає на ― 40 °C, а максимум на +90 °C.

Стандартна ширина армованої плівки становить:

 • 2 метри;
 • 3 метри;
 • 4 метри;
 • 6 метрів.

Термін експлуатації армованої плівки зі збереженням усіх її якостей триває від 3 років. У разі дотримання режиму використання плівка армована витримує 3-6 років експлуатації. Дізнатися ціну плівки армованої

Інші статті
 • Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
  Повна версія статті
 • Армована плівка купити
  Армована плівка купити
  Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner