Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Захисна сітка

Захисна сітка

Сітка захисно-уловлювальна сітка захисна, ЗУС — це захисний пристрій, що дає змогу уникнути нещасних випадків, пов'язаних із падінням робочих із висоти. Суть встановлення захисної сітки полягає в тому, щоб зловити та утримати за необережності працівника, що зірвався з висоти. Основним елементом огорожі є вловлювальна мережа, яка встановлюється нижче за монтажний горизонт на 1-3 поверхи периметром усього об'єкта.)

Така вузлова сітка ЗУС призначена не тільки для вловлювання робочих, інструментів, будівельних матеріалів, сміття, але й для захисту, що працюють під сіткою від предметів, що падають. Ця захисна технологія являє собою одну з найбезпечніших і найнадійніших систем. Кермові сітки забезпечують зону безпеки до 3,5 метра. Пристрій унеможливлює падіння людини на кронштейн, що дає змогу запобігти серйозним травмам. У комплекті з європейською сіткою стандарту EN 1263-1 пристрій демонструє чималі показники міцності та може вловлювати предмети масою до 350 кг. Несна частина системи являє собою дві опори та кронштейн, довжина якого визначається залежно від відстані між перекриттями, а його товщина не має бути менш ніж 3,5 мм. Монтаж ЗУС переважно здійснюється на горизонтальні поверхні. За певних умов допрацювання опор сітка також може встановлюватися і на вертикальні об'єкти (парапети, віконні прорізи.

За статистикою, будівельна галузь є найнебезпечнішою з усіх нині наявних різновидів діяльності. Понад 50% всіх нещасних випадків у будівництві, пов'язані з роботою на висоті, більшість з них відбувається внаслідок  падіння  робочих із висоти, проте часто робочі дістають травми у разі потрапляння в них допоміжних будівельних пристосувань і інструменту.

Захисно-уловлювальні сітки (ЗУС) є необхідним розробленням у напрямі колективної безпеки робочого персоналу на будівельних майданчиках і спеціально призначені для вловлювання предметів, що падають, виробничого сміття й людей. ЗУС, зазвичай, встановлюються так, що працівники будівельної фірми  можуть вільно пересуватися будь-якою частиною будівлі або споруди в повній безпеці.

Призначені запобігати падінню предметів, зруйнованих елементів фасадів, снігових карнизів, падінню сосуля з балконів і дахів.

Захисно вловлювальні система можуть бути виготовлені з різних матеріалів залежно від поставленої мети:

  • Захисно-уловлювальні решітки (ЗУР) або захисно-уловлювальні екрани для вловлювання предметів, обруйнувань елементів фасадів, що запобігають падінню снігових обвалив, льодових утворень із висоти зазвичай здійснюються зі сталевої сітки та сталевого каркаса.
  • Захисно-уловлювальні сітки можуть бути виготовлені зі сталевого каркаса та натягнутої поліамідної мережі. У цьому разі плетена поліамідна мережа буде з великим ефектом гасити кінетичну енергію предметів, що падають. Але термін експлуатації її буде несуттєвим.

·         Захисно-уловлювальні металеві сітки, або захисно-уловлювальні решітки(ЗУР), що вловлюють захисні екрани на висотних будівлях — найефективніший захист від сушарок, що падають, руйнувань снігових карнизів та інших предметів, що падають. Наростання бурулею може відбуватися за ніч, а вранці або вдень, у теплішу пору доби, бурульки становлять небезпеку для людей і автомобілів. Очищення снігу і криги з дахів, зазвичай, відбувається із запаздуванням появи небезпечного явища, і ніяк не запобігає наростанню снігових карнизів і бурульок. Захисні сітки та захисні екрани є майже 100% захистом від падіння снігу, льоду та падіння предметів із фасаду та даху будівлі. Скільки можна було б запобігти сумним і трагічним подіям, якби висотні будівлі були обладнані захисними екранами та захисними сітками.

·         Захисно-уловлювальні металеві сітки встановлюються в найжвавіших місцях скупчення людей і автотранспорту за периметром будівлі на висоті 2-3 поверхів.

Факти свідчать, що будівельна галузь вважається найнебезпечнішою з усіх сучасних видів діяльності. Цифри говорять про те, що більше половини всіх нещасних випадків на будмайданчику пов'язані з роботою на великій висоті. Велика кількість із них — це падіння робітників із висоти. Однак частина випадків становлять падіння різних інструментів і додаткових будівельних пристроїв, унаслідок чого можливе травмування людей.

Не варто заощаджувати на безпеці. Це дуже важливий аспект, особливо на будівельному майданчику. Ми реалізуємо один з обов'язкових пристосувань, призначених для гарантування високого рівня безпеки людей під час будівельних робіт, це захисно-уловлювальні мережі. Вони запобігають травматизму у разі падіння людей із великої висоти, а також утримують великі предмети, що потрапили. Розтягуються захисні мережі на спеціальних кронштейнах і кріпляться, зазвичай, на кількох опорах.

Будівельні правила та норми рекомендують обов'язкове використання захисних мереж будівельними організаціями. Їх необхідно монтувати на споруди заввишки понад 6 метрів.
Компанія «Моко» реалізує захисні сітки з високоміцного поліпропілену розміром 3,5х6 м і 3,5х12 м, розмір комірки становить 10 см. Наш виріб розрахований на навантаження приблизно 200 г/м2, що дає змогу витримати досить важкі предмети. Крім того, цей продукт має комплектацію з мережі для вловлювання дрібніших предметів (80 г/м2) і поліпропіленового шнура діаметром 12 мм периметром сітки.

Захисні сітки німецького виробництва здатні витримувати досить чималу зміну температури. Завжди перед безпосереднім монтажем сіткове полотно проходить огляд на предмет визначення ступеня зносу та можливості його подальшого використання. До того ж підлягають перевірки захисних мережі після кожного випадку падіння на них будь-яких великих предметів.

Треба зауважити, що під впливом підвищеної вологості, сонячного світла та жорсткого ультрафіолету матеріал, з якого виготовляються  захисно-уловлювальні мережіможе втрачати свої експлуатаційні показники. Внаслідок горючості поліаміду не дозволено зберігання виробу поблизу джерел відкритого вогню, також не треба розводити вогонь у розтягнених захисних мереж. Крім того, бажання просушити захисну сітку за допомогою її нагрівання призведе до зниження характеристик виробу. Сайт: https://mkst.com.ua/index.php?route=catalog/category&path=84

Інші статті
  • Агротканина й агроволокно — відмінності
    Агротканина й агроволокно — відмінності
    Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
    Повна версія статті
  • Армована плівка купити
    Армована плівка купити
    Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner