Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Захисно-уловлювальна сітка

Захисно-уловлювальна сітка
Захисно-уловлювальна сітка 

Опис:    

Гнучка, високоміцна, економна двоосноорієнтована поліпропіленова сіткасвітлостабілізована, морозостійка.

Призначення:
Захисно-уловлювальні сітки призначені для запобігання травматизму у разі падіння з висоти 6-10 м людей і великих предметів. Застосування захисно-уловлювальних сіток як додатковий засіб захисту під час будівництва монолітних і монолітно-цегляних будівель різного призначення, починаючи з третього поверху та вище, Захисна система комплектується: кронштейн, опори, карабін безпеки, болт анкерний, канат поліпропіленовий, шнур монтажний, мережа захисно-уловлювальнаЗахисно-уловлювальна сітка (ЗУС) для страхувального зовнішнього навісного огорожі, виготовлена з поліпропілену  з фабричним розміром ячеї 50x50 мм.

Захисно-уловлювальна сітка призначена для вловлювання будівельного матеріалу, сміття, інструментів тощо, а також захисту від предметів, що падають, що працюють під УУС, V системою і перехожих. Розкриття зони безпеки — 3 метри. Максимальний виліт сітки від краю перекриття до 5 метрів. Має низку переваг, як-от:

1. Можливість встановлення як на вертикальні, так і на горизонтальні поверхні.

2. Не вимагає свердління перекриттів, оскільки кріплення відбувається завдяки розпірним болтам.

3. Швидкий монтаж, демонтаж.

4. У разі піднятого (вертикального) положення кронштейнів з захисно-уловлювальною сіткою, використовується як огорожа, для захисту від ненавмисного падіння та зниження вітрової та снігового навантаження. Недоліки: не може використовуватися для вловлювання людей, оскільки падіння на кронштейн може призвести до травм несумісними з життям. Може використовуватися у комплекті, разом з іншим

-у разі пошкоджень від теплового впливу (оплавлення та ін.

Для підвищення ступеня захисту, що працюють на висоті під час будівництва монолітних і монолітно-цегляних будівель різного призначення (далі — об'єкти) з третього поверху та вище: 1. Заказчикам: 1.1. Під час підготовки завдань на проектування об'єктів передбачає застосування захисно-уловлювальних сіток під час будівництва монолітних і монолітно-цегляних будівель.

1.2. Ввести журнал із застосування захисно-уловлювальних сіток, у якому фіксувати перенесення захисно вловлювальних сіток; контроль за їх експлуатацією та результатами коміксних перевірок об'єктів. 2. Проектним організаціям вмикати в розділ проєкт " Організування будівництва" (підрозділ "Тіхніка безпеки") застосування захисно-уловлювальних сіток.
3. Встановити, що витрати на монтаж і демонтаж захисно-уловлювальних сіток враховуються завдяки нормам на тимчасові будівлі та споруди, встановлених у відсотках від суми розділів 1-7 зводних розрахунків вартості будівництва об'єктів державного замовлення міста 
4. Підрядним організаціям:
4.1. Застосовувати у встановленому порядку захисно-уловлювальні сітки як обов'язковий засіб забезпечення безпеки праці під час виконання робіт на об'єктах міста.
4.2. Проводить монтаж и демонтаж захисно-уловлювальних сіток під контролем інженерно-технічних працівників у суворій відповідності до розроблених проєктів із реєстрацією завершення монтажу в журналі (п. 1.2).
5. Експертизе погоджувати проектну документацію, на об'єкти за наявності застосування захисно-уловлювальних сіток.
6. Органам нагляду забезпечувати належний порядок за відповідністю об'єктів капітального будівництва вимогам нормативних судових актів України та затвердженої проектної документації в частині, що передбачає наявність на об'єктах захисно-уловлювальних сіток.
7. Об'єднанню адміністративно-технічних інсепцій міста Києва, якщо немає захисно-уловлювальних сіток на об'єктах, де їх встановлення передбачена проєктна документація, припиняти діюєктора на виробництво робіт до повного усунення помічень. Опт. Тел 0505213339 сайт https://mkst.com.ua/index.php?route=catalog/category&path=84

 

Інші статті
 • Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
  Повна версія статті
 • Армована плівка купити
  Армована плівка купити
  Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner