Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Спанбонд-Агроволокно (Агротекстиль)

Спанбонд-Агроволокно (Агротекстиль)

Агроволокно стійке до впливу низьких температур. Воно захистить ваші поселі від короткочасних заморозків, тому можна проводити найраніші посіви або висаджувати розсаду. Весняні заморожування не принесуть жодної шкоди молодим рослинам — вони будуть захищені від самого початку свого розвитку. Посіни, укриті агроволокном, не пошкоджуються шкідниками, що налітають на рослини. Наприклад, це — найкращий спосіб захисту хрещатих від капустяний блошок, капустяного совки, капустниці, штанини та багатьох інших. Проти таких шкідників оброблення інсектецидами не потрібно, особливо якщо врахувати, що хімічні заходи боротьби з капустою мухою малоефективні. Ураження хворобами у рослин, що накриваються нетканим матеріалом, теж істотно менше.В результаті можна отримати високовітамінний продукт без хімічної обробки. Якість овочів і плодів, вирощених із використанням агроволокна, надзвичайно висока. Адже культури розвиваються в дуже сприятливих для себе умовах, тому зменшується відсоток погано розвинених, деформованих плодів. Тобто ви отримуєте на своїй грядці дійсно першосортну продукцію! Овочі та плоди виростають соковитими, смачними та красивими. Агроволокно дуже зручно в застосуванні. Завдяки розмірам полотен він підійде як для великих площ, так і для невеликих присадибних грядок.  

Інші статті
 • Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
  Повна версія статті
 • Армована плівка купити
  Армована плівка купити
  Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner