Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Агроволокно

Агроволокно

Агроволокна белые 17, 19 и 23 г./кв. м.  


Найтонше агроволокно має вагу 17 г на квадрат. Його та інші тонкі типи (19 і 23 г./кв. м.) безпосередньо викладають на ґрунт поверх посадженого насіння або розсади. Перевага тонких агроволокон у високій світлопередавальній, тому він краще підходить для більш світлолюбних рослин, хоча це не означає, що щільніші волокна набагато гірше, зовсім немає, різниця мінімальна. Переходячи на цифри, агроволокно з вагою 17 г/кв. м. пропускає приблизно 80% світла, а найщільніше (60 г/кв. м) — приблизно 65%. Інший плюс спанбонду зі щільністю 17 в його легкості, тобто навіть найлагодженіші рослини легко піднімуть таку вагу. А якщо говорити про мінуси, які відносні, то це лише низький поріг захисту від заморозків. Агроволокно типу 17 вбереже лише від заморозків до -3 градуса. Агроволокна з вагою 19 г/кв. м. витримують уже морози до -4, а тип 23 — аж до -5 градусів, але все залежить і від виробника, якості агроволокон, а це можна дізнатися лише досвідченим способом або на основі відгуків покупців. Якщо скоротити зазначені цифри на 1 градус, то навіть не дуже якісний спанбонд усе ж витримає такі напасті холоду.)

2.1.2. Білі агроволокна 30 і 42 г/кв. м. 

Агроволокна з вагою 30 г/м2. м. щільніші та розраховані як для безпосереднього укладання на грядки, так і для створення тунельних парників. Легко витримує заморожування — 5 градусів, чудово захищає рослини від вітру, граду, навіть снігу. Різниця між першими типами в кращій міцності та трохи гіршою від проникнення світла. Аналогічно агроволокна типу 42, які мають ті ж плюси та мінуси. Єдине, що варто додати, спанбонд із вагою від 42 г/кв. м. ефективніше використовувати на парнику. Але якщо бувають заморожування до 7 градусів морозу, тоді укрити грядки можна ним і безпосередньо, негативних від цього не буде, просто перші типи стануть ефективнішими й оптимальнішими з погляду грошових витрат на матеріал.

2.1.3. Біле агроволокно на 60 г/кв. м.


Найпотрібніший спанбонд має масу 60 г для кадратного метра, що робить його надійним для най вітряних районів. Витримує цей тип морози аж до -10 градусів. Чудово підходить через свою міцність для парників і саду. Часто його використовують для укриття чагарників і дерев на зиму, а також для укриття полів у зимовий період, як альтернативу сніговому покриву. 


Як бачимо, біле агроволокно має цілу низку типів і кожен несе деякі відмінності щодо застосування та характеристик. Але загалом, якщо не вгадати з типом, шкоди не буде, просто ефективність трохи знизиться. І варто відразу сказати, що спанбонд такий дорогий матеріал, купити його може кожен навіть для декількох десятків соток землі. До того ж, у разі дбайливого догляду, його можна використовувати 2-3 сезони без проблем. https://sites.google.com/site/zatennie/Тл +380505213339

 

Інші статті
 • Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина й агроволокно — відмінності
  Агротканина для мульчування використовується сьогодні як прихильниками так професіоналами. Застосовувати його дачниками, фермерами та садівниками. Садові центри використовують Агротканини як підстилку для декоративних рослин, а також у городі або теплиці.
  Повна версія статті
 • Армована плівка купити
  Армована плівка купити
  Армована плівка широко використовується в сучасному будівництві, сільському господарстві, промисловому пакованні. Порівнюючи зі звичайною (одношаровою) поліетиленовою плівкою, вона застосовується там, де до плівки пред'являються підвищені вимоги щодо кріплення
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner