Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Армовані плівки

Армована плівка, будівельна плівка, фасадна плівка виготовлена з високоміцного стабілізованого поліетилену. У своїй структурі має сітчастий каркас, який бере на себе механічне навантаження при експлуатації плівки. В якості матеріалу армування використовується кручений поліпропілен. Розмір комірки армування 8х8мм. За рахунок армування плівка володіє підвищеною міцністю в порівнянні із звичайною поліетиленовою плівкою. Армована плівка має термін ультрафіолетової стабілізації 3 роки. Плівка застосовується в будівництві для покрівельних робіт, улаштування тимчасових огорож, в сільському господарстві, для побутових потреб. Може застосовуватися для організації навісів, тентів, укриття будівельних матеріалів, закривання віконних прорізів і будівельних лісів на зимовий період, як парниковий матеріалу. Армована тришарова теплична плівка-це справжня надпотужна, довголітня, прозора, стабілізована, з сітковим армуючим каркасом плівка. Застосовується для покриття теплиць і парників в першу чергу. А також може використовуватися для будівництва басейнів, організації навісів, тентів, укриття будівельних матеріалів та обладнання на тривалий термін, закривання віконних отворів і т. д. Стабілізація плівки і армуючої сітки. Ми навмисне не описуємо всі достоїнства цієї перевіреної десятиліттями, плівки, так як вважаємо, що народна характеристика краще будь необґрунтовано, прикрашеної реклами. Справжня армована теплична плівка, цим все сказано. Плівка армована на відміну від звичайної поліетиленової плівки має підвищену механічну міцність і стійкість до розтягування, розширений температурний експлуатаційний режим ― від -40 до 90 °С. Армована плівка має сітчастий каркас з лавсану (поліпропілену), який поміщений між двома шарами світлостабілізована плівки з поліетилену високого тиску.

Армована плівка — це тришаровий матеріал. Два зовнішніх шари світлостабілізована плівки излотовлены з поліетилену високого тиску, між якими знаходиться шар армуючої сітки (лавсанова або поліпропіленова нитка).
Армуюча сітка надає плівці особливу механічну міцність, стійкість до розтягування, що є її головною перевагою перед іншими покривними рулонними матеріалами. Плівка здатна витримати будь-які складні погодні умови: шквалистий поривчастий вітер, град, заметіль, сильний дощ, має більшу міцність на розрив. Якщо плівка отримує пошкодження, то воно не розповзається по полотну, а стримується сіткою і легко ремонтується. Добре використовується для укриття будівельних лісів, захищаючи будівельників і фасад будівлі від негоди і нещасних випадків.
Армована поліетиленова плівка корейського виробництва має термін ультрафіолетової світлостабілізації 3 роки. Розмір комірки армування 8х8мм, в якості матеріалу армування використовується поліетиленове моноволокно. Також можна використовувати в будівництві для паро - і гідроізоляції при покрівельних роботах, для влаштування тимчасових огорож, навісів, організації теплових завіс і т. п. У продажу є плівка армована щільністю 180 мкр, товщиною 300 мкр, 400 мкр і шириною 2 метри, 3 метра, 4 метра, 6 м, 12 метрів.

Купити оптом і за хорошою ціною можна

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner