Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Сітка пластикова

Де знадобляться пластикові сітки? Там, де відбуваються змагання, для огородження спортивних та будівельних об'єктів. Такі місця є зоною ризику. Адже травму можуть отримати не лише учасники та гравці, а й глядачі чи перехожі. Футбол, баскетбол та інші види спортивних ігор пройдуть безпечніше, якщо за захист людей відповідатиме спецогорожа.

Перевага пластикової сітки захисту складається з:

·          міцності,

·          еластичності,

·          легкості,

·          компактності в складеному вигляді,

·          можливості багаторазового використання.

Сітки пластикові мають високий опір до деформації і відмінно вписуються в архітектуру. Сітки пластикові цілком можна захистити аварійні ділянки, місця проведення ремонтних робіт і масових заходів. Гнучкість сітки пластикової, огорожі дозволяє надати йому будь-яку форму.

Огороджувальні сітки пластикові стійкі до перепадів температур, підвищеної вологості та ультрафіолетового випромінювання. Додані до матеріалу барвники, надають виробу насичений яскравий колір. Такі сигнальні загородження добре видно здалеку. Протиаварійними конструкціями можна оформити площу будь-якої протяжності та висоти.

Потрібно враховувати, що сфера застосування огорож залежить від матеріалу виготовлення: садові ділянки, спортивні або будівельні об'єкти, що охороняються. Основні характеристики виробу - щільність та розмір осередків. Скористайтеся нашим асортиментом для потреб.

Купити оптом і за хорошою ціною можна огороджувальна сітка, огороджувальна сітка купити, огороджувальна сітка пластикова, огороджувальна сітка ціна, садова решітка, огорожі пластикове 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner