Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Пакувальні сітки

Не досить виростити врожай, потрібно його ще й грамотно зберегти. Для зберігання фруктів та овочів найкраще підходить пакувальна сітка. Її по достоїнству оцінили підприємці і власники невеликих присадибних господарств, за такі якості:

· забезпечує доступ повітря,

· не провокує гниття і зростання цвілі,

· зменшує ймовірність проростання овочів.

У пакувальній сітці товар простіше враховувати і транспортувати. У сільському господарстві сітчаста тара знижує втрати врожаю, які виникають при доставці від місця збору на склад. М'якість і міцність сітки дозволяє зберегти товар від моменту упаковування до розкриття кінцевим споживачем. Використовуючи цей вид упаковки можна гарантувати збереження плодів протягом року за дотримання необхідного температурного режиму.

На ринках, в магазинах і на базах, овочі і фрукти, упаковані у сітку-рукав, виглядають набагато привабливіше. Упаковка підкреслює свіжість коренеплодів і їх товарний вигляд, дозволяє розглянути їх зовнішній стан і якість.

Пакувальна сітка дуже легка і не додає зайвий обсяг товару. Вона ніжно торкається плодами, зберігає форму, не тисне і не пошкоджує їх. Практичність і яскравість сітки підвищить ваш дохід і забезпечить стабільний прибуток.

Пакувальна сітчаста тара буває не тільки для плодів, ще для пляшок, іграшок, деталей, ялинок і тд.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner