Кошик
170 відгуків
Сітка, зус, плівка
+380 (50) 521-33-39

Геотекстиль

Геотекстиль — це один з видів геосинтетиків, який являє собою синтетичний матеріал, на 100% виконаний з поліпропіленових, поліетиленових або поліефірних волокон. Геотекстильне полотно випускається в зручних рулонах, плитах або блоках.

Використання даного матеріалу значно удосконалює характеристики геотекстилю. Поліефірний геотекстиль стає все більш затребуваним з-за високої стійкості до різноманітних механічних і хімічних факторів. Необхідно сказати і про те, що він відмінно переносить температурні коливання. Важливо, що це екологічний і чистий матеріал, який не забруднює середовище.

Якими перевагами володіє геотекстиль з поліефіру?

  1. 1. Гнучка ціна;
  2. 2. Відмінні захисні властивості;
  3. 3. Невелику вагу, що робить даний вид текстилю більш функціональним і зручним для транспортування.
Геотекстиль, укривний матеріал для доріг

Спеціалізований будівельний матеріал, розроблений для використання в дорожньому будівництві і меліорації. Геотекстиль має міцну структуру, проникний для рідин і газів, не гниє в умовах підвищеної вологості, а також відрізняється малою вагою. Вартість геотекстилю невелика, що і послужило швидкої популяризації цього матеріалу і, як наслідок, розширенню сфери його застосування.

На сегодняшний день геотекстиль как дренажный материал уже не воспринимается. Он используется для армирования бетонных стяжек и наливных кровель, для изготовления технологических фильтров, используемых в разных областях промышленности, как подкладка под железнодорожные насыпи (чтобы не уходили в грунт), в качестве укрывного материала при возделывании сельскохозяйственных культур, а также во многих других областях человеческой деятельности.

Довольно часто применяется геотекстиль 110 и для фундамента. Стоимость делает его более выгодной альтернативой дренирующим и разделяющим материалам, используемым для возведения фундаментов на слабых грунтах. Геосинтетики отлично справляются с этой функцией, хотя она и не является для них основной. Кстати, при возведении железобетонных фундаментов они тоже эффективны

Купить оптом и по хорошой цене можно в Киеве, Днепропетровске, Житомире, Луцке, Запорожье, Харькове, Чернигове, Полтаве, Львове, Одессе, Херсоне, Николаеве, Кременчуге, Черновцах, Виннице, Сумах, Ровно, Тернополе, Черкасах, Кировограде.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner